Resultats del Cros El Castellot
Dijous, 2 de novembre de 2017
Resultats del Cros El Castellot
Categoria MAINADA MASCULÍ 2012/2013
Categoria MAINADA FEMENÍ 2012/2013
Categoria PRE-BENJAMÍ MASCULÍ 2011
Categoria PRE-BENJAMÍ FEMENÍ 2011
Categoria PRE-BENJAMÍ MASCULÍ 2010
Categoria PRE-BENJAMÍ FEMENÍ 2010
Categoria BENJAMÍ MASCULÍ 2008/2009
Categoria BENJAMÍ FEMENÍ 2008/2009
Categoria ALEVÍ MASCULÍ 2006/2007
Categoria ALEVÍ FEMENÍ 2006/2007
Categoria INFANTIL MASCULÍ 2004/2005
Categoria INFANTIL FEMENÍ 2004/2005
Darrera actualització: 23.04.2019 | 10:34
Més de 250 nens i nenes van participar el passat dissabte al Cros El Castellot, la segona prova de cros escolar puntuable d’aquest curs. 7 van ser les categories que van participar (cigronets, baldufes, mainada, pre-benjamina, benjamina, infantil i alevina) de les quals us deixem els resultats a continuació, amb els tres primers classificats i els corredors locals. De les categories de Baldufes i Cigronets no hi ha classificació. Podeu consultar la pàgina web www.jespe.org per a més informació.
Des d’aquí volem aprofitar per donar l’enhorabona a tots els participants així com a l’escola El Castellot i l’AMPA per l’organització.
Des d’aquí volem aprofitar per donar l’enhorabona a tots els participants així com a l’escola El Castellot i l’AMPA per l’organització.
Categoria MAINADA MASCULÍ 2012/2013
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Vallés | Joan | Montagut |
2 | Cáceres | Jan | Vora del Mar |
3 | Méndez | Lluch | Estalella |
10 | Carles | Ot | El Castellot |
11 | Merino | Aleix | El Castellot |
16 | Merce | Josep M. | El Castellot |
17 | Batarunas | Lucas | El Castellot |
23 | Morte | Mir | El Castellot |
24 | Montalà | Nil | El Castellot |
31 | Poveda | Izan | El Castellot |
33 | Mateu | Cesc | El Castellot |
35 | Montalà | Guillem | El Castellot |
Categoria MAINADA FEMENÍ 2012/2013
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Farré | Júlia | Cristofor |
2 | Peralta | Alba | La Cabana |
3 | Salces | Cloe | Esquitx |
6 | Sosnovchyk | Ariadna | El Castellot |
7 | Serramià | Carme | El Castellot |
9 | Mogas | Àfrica | El Castellot |
10 | Serramià | Foix | El Castellot |
14 | Vidal | Carla | El Castellot |
21 | Amela | Marina | El Castellot |
Categoria PRE-BENJAMÍ MASCULÍ 2011
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Torres | Hugo | El Circell |
2 | Salles | Rodrigo | Esquitx |
3 | Nicolas | Isaac | Baltà Elias |
6 | Jané | Jaume | El Castellot |
7 | Mestres | Llibert | El Castellot |
12 | Quiles | Dilan | El Castellot |
13 | Mogas | Joel | El Castellot |
14 | Vargas | Dídac | El Castellot |
Categoria PRE-BENJAMÍ FEMENÍ 2011
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Català | Maria | Sant Elies |
2 | Nadal | Núria | Antoni Grau |
3 | Morató | Maria | Jaume Balmes |
9 | Lagares | Berta | El Castellot |
10 | Moreno | Vega | El Castellot |
11 | Martínez | Nicole | El Castellot |
13 | Moreno | Judit | El Castellot |
Categoria PRE-BENJAMÍ MASCULÍ 2010
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Garcia | Víctor | Esquitx |
2 | Bellon | Gael | Montagut |
3 | Nadal | Jordi | Sant Ramon |
9 | Fuentes | Julià | El Castellot |
10 | Bondia | Jordi | El Castellot |
18 | Moreno | Daniel | El Castellot |
19 | Rafecas | Pere | El Castellot |
Categoria PRE-BENJAMÍ FEMENÍ 2010
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Rodriguez | Salma | Samaranch |
2 | Cierzo | Julia | Sant Josep |
3 | Domenech | Xènia | El Castellot |
7 | Julià | Aina | El Castellot |
13 | Vidal | Sira | El Castellot |
14 | Calaf | Emma | El Castellot |
Categoria BENJAMÍ MASCULÍ 2008/2009
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Linares | Sam | Margallo |
2 | Peñafiel | Lluc | Pau Boada |
3 | Chaparro | Nil | Guerau de Peguera |
6 | Domenech | Roger | El Castellot |
15 | Lorente | Nico | El Castellot |
16 | Mogas | Marc Samir | El Castellot |
20 | Sosnouchyk | Maxim | El Castellot |
Categoria BENJAMÍ FEMENÍ 2008/2009
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Nyarko | Manuela | Cristofol |
2 | Hernandez | Selma | Estel |
3 | Simon | Ilona | Cristofol |
8 | Montala | Èlia | El Castellot |
14 | Carmona | Astrid | El Castellot |
15 | Planas | Júlia | El Castellot |
16 | Onopriychuck | Diana | El Castellot |
17 | Rafecas | Elsa | El Castellot |
18 | Mestres | Martina | El Castellot |
19 | Sivill | Júlia | El Castellot |
21 | Cabedo | Yaiza | El Castellot |
22 | Jose | Aina | El Castellot |
Categoria ALEVÍ MASCULÍ 2006/2007
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Uberni | Ireneu | Sant Ramon |
2 | Sanchez | Lluis | Baltà Elies |
3 | Bou | Oriol | Montagut |
5 | Sosnouchyk | Alexander | El Castellot |
8 | Carmona | Nil | El Castellot |
11 | Achamal | Ayoub | El Castellot |
13 | Sivill | Marti | El Castellot |
14 | Puigjaner | Jordi | El Castellot |
16 | Carles | Hug | El Castellot |
Categoria ALEVÍ FEMENÍ 2006/2007
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Sanchez | Xana | Pau Boada |
2 | Dotor | Erika | Les Vinyes |
3 | Garbin | Mar | Rossend Montaner |
16 | Pasiknyck | Anna | El Castellot |
17 | Ribera | Noa | El Castellot |
18 | Guxens | Cristina | El Castellot |
20 | Jané | Martina | El Castellot |
21 | Kupyuk | Elisabet | El Castellot |
22 | Pina | Ariadna | El Castellot |
23 | Batarunaite | Paulina | El Castellot |
Categoria INFANTIL MASCULÍ 2004/2005
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Marques | Unai | IES Alt Penedès |
2 | Gimenez | Joan | IES Eugeni d'Ors |
3 | Fontanals | Martí | IES El Foix |
Categoria INFANTIL FEMENÍ 2004/2005
ORDRE | COGNOM | NOM | ESCOLA/CLUB |
1 | Blanco | Ariadna | Inter Municipal |
2 | Chacon | Núria | IES Eugeni d'Ors |
3 | Chacon | Gal·la | IES Eugeni d'Ors |